Anijonai

Kas yra anijonai?

Anijonas –  neigiamą krūvį turinčios oro dalelės atomas. Mes jaučiamės žvalūs ten, kur ore gausu anijonų, pvz., miške arba prie karštos versmės. Atomas virsta anijonu prisijungdamas papildomą elektroną, tuo tarpu jis virsta katijonu prarasdamas vieną elektroną. Anijonas skatina ląstelių medžiagų apykaitą, suteikia jėgų, pakelia apetitą, valo kraują ir teigiamai veikia nervų sistemą – štai kodėl jis dar yra vadinamas „oro vitaminu“. Prie karštųjų versmių, vandens krioklių arba pajūryje anijonų koncentracija siekia net 500 000 viename m3.
Ten, kur ore gausu anijonų, jaučiamas toks oro gaivumas, koks būna ką tik pasibaigus liūčiai, stovint prie krioklio arba vaikščiojant po pušyną.

Kaip anijonai veikia?

Anijonas – neigiamą krūvį turinčios oro dalelės atomas. Mes jaučiamės žvalūs miške arba prie karštos versmės, nes tose vietose ore gausu anijonų. Nustatyta, kad anijonų santykis su teigiamais jonais gryname ir „stabiliame“ ore yra maždaug 1:1,2. Tyrimai, kuriuos atliko Dr.Kruegeris Kalifornijos Berklio Universitete (JAV), Dr. Sulmanas Jeruzalės Hebrajų Universitete (Jeruzalėje) ir  Dr. Mooras Mingumpo Universitete, atskleidė svarbius faktus: kai anijonų koncentracija ore viršija 1000 viename cm3, žmogaus smegenyse suaktyvinama alfa banga, pašalinanti nerimą ir įtampą – svarbiausias astmos ir migrenos priežastis. Ši banga kontroliuoja serotonino ir laisvojo histamino išskyrimą (šios medžiagos suaktyvina smegenų veiklą ir pašalina įtampą). Ore esantis anijonų kiekis stipriai veikia žmogaus sveikatą ir gijimo po ligų procesą.

1. Kraujo valymas
Anijonai didina mineralų (kalcio, natrio ir kalio) kiekį kraujyje ir valo kraują šarmindami organizmo terpę.

2. Ląstelių suaktyvinimas
Daugėjant kraujyje anijonų, ląstelių membranose vyksta medžiagų apykaita. Anijonai šarmina ir grynina kraują.

3. Imuniteto stiprinimas
Padidėjus anijonų kiekiui kraujyje, jame padaugėja ir gama globulino. Gama globulinas stiprina organizmo atsparumą infekcijoms. Štai kodėl anijonų terapija taip stipriai spartina gijimo procesą.

4. Vegetacinės nervų sistemos stiprinimas
Anijonai teigiamai veikia vegetacinę nervų sistemą, o per ją ir kraujotakos bei vidaus organų būklę, padeda mąstyti pozityviai ir gerai jaustis. Anijonai atgaivina visą organizmą, įskaitant nervų sistemą, kraujotaką, ląsteles ir limfą, suteikia gyvybingumo ir jėgų.

* Žalingas teigiamų jonų poveikis
Stipriai užterštoje aplinkoje normali anijonų ir teigiamų jonų pusiausvyra yra suardyta. Teigiami jonai gerokai viršija anijonų skaičių. Jonizuoto oro dalelės, pagal Brauno Judėjimo dėsnį, susidurdamos viena su kita suformuoja dideles, biologiškai neaktyvias daleles. Kai šiose didžiulėse dalelėse smarkiai sumažėja anijonų kiekis, žmogui pradeda skaudėti galvą, atsiranda įtampa.

Anijonai ir sveikata

1. Tikrasis anijono paveikslas
Kartu su besivystančia civilizacija, pagal geometrinės progresijos dėsnį, taip pat daugėja ir žalingų elektromagnetinių bangų, automobilių, smogo, kitų teršalų, dulkių bei alergenų. Anijonų tankis deguonyje sumažėjo iki 500 viename m3, o miestų teritorijose jis tapo dar mažesnis.
Žemės atmosferoje  1 cm3 oro generuojama 2000-4000 anijonų. Tačiau dėl didelio oro užterštumo, daugelyje namų 1 cm3 oro  yra keliais šimtais anijonų mažiau. Gryname ore gausu anijonų – štai kodėl jis teigiamai veikia mūsų nervų sistemą, emocijas, o sklindančios alfa bangos daro didelę įtaką mūsų nuotaikai.

2. Nustatytas anijonų skaičius
Gamtoje: 2000 – 4000 anijonų/m3
Prie Yosemiti krioklio (JAV): virš 100 000 anijonų/m3
Los Andželo greitkelyje (JAV): 100 anijonų/m3 (piko valandomis jų dar mažiau).
Prie Rainbow krioklio, prie Yangsan (Korėja): 30000 – 120000 anijonų/m3 (1995)
Kumjung kalnas Busane (Korėja): iki 500000 anijonų/m3 (1995)

3. Anijonų ir teigiamų jonų poveikio žmogaus organizmui tyrimo rezultatai

Klinikinių tyrimų rezultatai

Toliau pateikiami Municipaliniame vaikų sveikatos centre Rusijoje atliktų klinikinių tyrimų rezultatai.

Municipalinis vaikų sveikatos centras
-Vienas iš centro pediatrų atliko „Chungpung“ oro valytuvo efektyvumo tyrimą.

Šiame tyrime dalyvavo dvidešimt penki vaikai nuo 2 iki 5 metų amžiaus. Jie sirgo tokiomis ligomis:
- Plaučių (bronchinė) astma – 10
- Nervine astma – 2
- Peršalimu – 10
- Gripu – 3

Plaučių astma sergantys ligoniai buvo gydomi 5-9 dienas. Nervine astma sergantieji – 9 dienas. Peršalusių ligonių gydymas truko 2-5 dienas. Gauti tokie gydymo rezultatai:

Bronchinė astma buvo efektyviai pagydyta per pirmąją dieną. Šios ligos simptomai jau kitą dieną nebekankino ligonių. Nervine astma sergančiųjų odos būklė nepakito, jų miegas buvo ramus. Peršalimo gydymas taip pat buvo labai efektyvus – ligoniai jau kitą dieną ėmė sparčiai sveikti: tapo aktyvesni, pagerėjo jų miegas ir emocinė būsena, atsirado apetitas. Reakcija į jonų terapiją buvo teigiama. „Chungpung“ oro valiklis puikiai išvalo orą namuose, mokyklose, ligoninėse ir kituose viešų susibūrimų pastatuose. Jis labai efektyviai padeda šalinti astmos, bronchito, tuberkuliozės, alergijos ir kitų kvėpavimo ligų simptomus.  Taip pat „Chungpung“ valytuvas padidins darbo našumą, pagerins darbuotojų emocinę būseną, apetitą bei miegą.

Toliau pateikiame klinikinių bandymų rezultatus, kuriuos atsiuntė iš Kurgano Mokslinių Tyrimų Centro HELIOS (Rusija).  Adresas: 88 Sovietskaya, 640000, Rusija. Telefonas <0} 7(352)222 1628

Kurgano Mokslinių Tyrimų Centre buvo išbandyti keli generatoriai. Vienas jų pagamintas Rusijoje, kiti – kitose šalyse. Šio tyrimų centro tikslas buvo ištirti aplinkosaugoje naudojamą įrangą ir paskelbti tyrimų rezultatus. Tyrimų metu nustatyta, kad „Chungpung“ oro valytuvų efektyvumas yra geriausias. 2000 m. vasario mėn. ištirto „Chungpung CP-10“ („Greenara“) tyrimo rezultatas buvo teigiamas. Bandymo metu (2000 m. vasario mėn.) į miežių ir kviečių grūdus buvo įšvirkšta deguonies jonų. Kurgano sėklų tyrimo institute buvo stebimas šių grūdų daigų užsimezgimo greitis. Kviečiai, veikiami deguonies jonų, išleido daigus 5-15 % greičiau nei grūdai, kurie nebuvo tokiu būdu apdoroti. Daigų užsimezgimo energija padidėjo nuo 40 % iki 100 %. Panašūs rezultatai gauti tiriant ir miežių grūdus. Daigai mezgėsi 5-10 % greičiau, jų daiginimosi energija padidėjo 15%. Remdamasis šiais tyrimais, Kurgano Mokslinių tyrimų centras pasiūlė „Chungpung Co., Ltd.“ įkurti bendrą įmonę Kurgane, kuri platintų „Chungpung“ produktus ir taip prisidėtų ne tik prie medicinos ir žemės ūkio pramonės plėtros, bet ir prie žmonių gyvensenos gerinimo. Šio centro mokslininkai, naudodami „Chungpung“ produkciją, planuoja ištirti ekologinę padėtį daugelyje Uralo ir Sibiro sričių.

Įmonės vadovas Serrey V. Melnikov,
Kurgano Mokslinių Tyrimų Centras