Kondicionieriai

Oro kondicionavimo sistema leidžia sukurti kurortinę aplinką, kurioje jūs geriausiai jaučiatės, su tinkama oro temperatūra ir drėgme. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai tiekia švarų, sveiką, šviežią orą, mažina oro drėgmės lygį ir stabdo pelėsių augimą. Šios sąlygos yra pasiekiamos be skersvėjų ir triukšmo.

Trumpai sakant, oro kondicionavimo sistema leidžia jums jaustis geriau, būti aktyvesniu, kūrybingesniu ir darbingesniu. Ir kas gi nenorėtų jausti kondicionuoto oro gaivą parduotuvėje, kavinėje, restorane ar viešbutyje, ypatingai karštą vasaros dieną?

Namų ir pastatų konstrukcinės ypatybės leidžia taupyti energiją, naudojamą namo šildymui ar aušinimui, tačiau dėl to sumažėja natūralaus vėdinimo galimybės. Gaivaus lauko oro trūkumas gali sukelti taip vadinamą nesveiko pastato sindromą. Mažindami pastato vėdinimo apimtis, jūs taupote šildymui ar aušinimui naudojamą energiją, tačiau nepakankamas šviežio oro pritekėjimas reiškia didelį patalpų oro drėgmės ir užterštumo lygį. Oras nebus pakankamai gerai išvalomas nuo dulkių, dūmų, bakterijų, virusų, pelėsių, grybelio ir dujų.

Įrengiant gerą patalpų vėdinimą, naudojant filtrus ir kontroliuojant drėgmę, galima žymiai sumažinti patalpų oro teršalų koncentraciją. Oro kondicionavimas suteikia šias galimybes. Kiekvienas oro kondicionavimo įrenginys turi filtrą, kurio tipas priklauso nuo sistemos tipo. Sistemoje su integruotu vėdinimu nebūtina naudoti labai efektyvaus filtro. Filtro efektyvumas yra matuojamas sulaikytų dalelių lygiu procentais.